البته زلفی گل درباره دیگر مشاغل این دانشگاه و ربط آن با قد 180 سانتیمتری توضیحی نداده است. 

دانشگاه بوعلی سینا یکی از شرایط استخدام در دانشگاه را قد 180 سانتیمتری متقاضیان اعلام کرده است.

رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان در واکنش به گزارش اندازه قد شرط حضور در آزمون استخدامی دانشگاه بوعلی همدان گفت اگر می‌خواهیم به سمت یک کشور پیشرفته برویم باید برای هر شغلی ویژگی خاصی را در نظر بگیریم.

محمد علی زلفی گل در گفت و گو با مهر افزود :

برای استخدام نگهبان شاخصهایی نظیر اندازه قد و نسبت قد به وزن را در نظر گرفته‌ایم. نگهبان پیشانی دانشگاه است. برای استخدام نگهبان در دانشگاه بوعلی سینا حداقل اندازه قد را 180 سانتی متر اعلام کردیم. همچنین افرادی که به عنوان نگهبان استخدام می شوند باید مهارت ورزشی خاصی نیز داشته باشند.

رئیس دانشگاه بوعلی همدان اضافه کرد نگهبان باید به اندازه ای آمادگی داشته باشد که اگر مشکلی پیش آمد یا اگر سرقتی از دانشگاه در حال انجام شدن بود بتواند اقدام لازم را انجام دهد.

البته زلفی گل درباره دیگر مشاغل این دانشگاه و ربط آن با قد 180 سانتیمتری توضیحی نداده است.


ادامه مطلب ...

با این روش و بسیاری از روش‌های دیگر میتوان اطلاعات حساب بانکی شما را در مکان‌های عمومی سرقت کرد؛ بنابراین تا جایی که ممکن است در مراکز عمومی حساب بانکی خود را چک نکنید. حتی محل کار!!

یک قطعه جدید ذخیره ساز اطلاعات در انتهای کابل کیبرد نصب می‌شود تا کلیه کلمات تایپ شده را در خود ذخیره نماید این قطعه بیشتر در دانشگاه‌ها، ادارات، کافی‌نت‌ها، نمایشگاه‌ها، هتل‌ها و فرودگاه‌ها استفاده می‌شود؛ بنابراین کسانی که در این مکان‌ها اطلاعات حساب بانکی خود را وارد می‌کنند، یا وارد سایت‌های مهم دیگر می‌شوند، باید بیشتر مراقب باشند.

این قطعه این امکان را دارد که پس از اینکه شما اطلاعات حساب بانکی را وارد کرده و کامپیوتر را ترک می‌کنید، به راحتی مجددا حساب شما را باز کرده و همه موجودی حساب شما را سرقت کند، زیرا همه کلماتی که تایپ کرده‌اید در این قطعه سیاه ذخیره شده است.
بنابراین پیش از استفاده از کامپیوتر در چنین اماکنی پشت کامپیوتر را چک کنید تا از عدم وجود چنین قطعه‌ای اطمینان حاصل نمایید.

با تشکر از مهرداد در  ایران نیوز ست

image002.jpg

بخونید و لذت ببرید

 • علوم رایانه هیچگاه شخصی را تبدیل به یک برنامه نویس خوب نمی‌کنند همانطور که مطالعه در مورد رنگ‌ها و قلم‌ها شما را تبدیل به یک نقاش خوب نمی‌کند. (Eric Raymond)
 • صحبت کردن ساده است. کدت رو نشون بده! (Linus Torvalds)
 • هر کسی می‌تواند کدی بنویسد که یک کامپیوتر آن‌را درک کند. یک برنامه نویس خوب کدی را می‌نویسد که برای سایر همکارانش قابل درک باشد. (Martin Fowler)
 • سادگی یک برنامه یکی از شرایط قابل اطمینان بودن آن است. (Edsger Dijkstra)
 • تنها دو نوع زبان برنامه نویسی وجود دارد: آنهایی که برنامه نویس‌ها از آن شکایت دارند و آن‌هایی که اصلا مورد استفاده قرار نمی‌گیرند! (Bjarne Stroustrup)
 • برنامه نویسی سطح پایین (Low-level) روح برنامه نویس‌ها را جلا می‌بخشد!(John Carmack, ID software)
 • بزرگی واقعی با اندازه گیری مقدار آزادی که به دیگران عطا می‌کنید، سنجیده می‌شود و نه به اینکه چگونه دیگران را وادار می‌کنید تا آنچه را که مد نظر شما است اجرا کنند. (Larry Wall)
 • اگر به کامپایلر دروغ بگوئید او بعدا انتقام خواهد گرفت! (Henry Spencere)
 • برنامه که استفاده نشود bug ندارد(M.R.M)
 • کسی که برنامه نویسی نمی داند نه می تواند تحلیل کند نه طراحی و نه مدیریت پروژه نرم افزاری(M.R.M)
 • همیشه اولین راه حل بهترین راه حل نیست، ولی دلیلی ندارد که اولین راه حل بهترین نباشد، پس قبل از انتخاب راه حل نهایی برنامه ات همه را کنار هم بگذار و سپس یکی را انتخاب کن(M.R.M)
 • اگر می خواهی بدانی کی عمر برنامه نویست پایان یافته،نگاهی به برنامه سال قبلت بکن اگر به نظرت مشکلی نداشت بدان که دیگه به آخر خط رسیدی(M.R.M)
 • تنها دو صنعت هستند که به مصرف کنندگان خود “کاربر” می‌گویند: صنعت کامپیوتر و تجارت مواد مخدر! (ناشناس) مجموعه ابزار امنیتی مایکروسافت برای ویندوز به روز شد.jpg

ادامه مطلب ...

http://blackhatseotips.com/wp-content/uploads/2010/03/black_hat.jpg

ادامه مطلب ...