X
تبلیغات
زولا

مدتیه داریم چیزهای شگفت انگیزی تو دنیا میبینیم... باخت اسپانیا باخت آلمان، فیلتر شدن بلاگفا و ...

تنها چیزی که مونده بشنویم و ما رو در بهت و حیرت کامل فرو ببره اول شدن غنا تو  جام جهانی یا پرتاب یک ایرانی توسط موشک سفیر 3 به فضاست!!!

من موندم به دلیل جنگ های سیاسی بین بعضی ها چرا این مردم بدبخت رو که با هزار امید و آرزو تو این سایت ها وبلاگ ساختن رو تحت فشار قرار میدن؟! جالب اینه که سایت بلاگفا تو همون صفحه فیلتر جزو شبکه اجتماعی قرار داده شده!

چند وقت پیش یه خبری شنیدم که ایران سومین کشوری تو دنیاست که بیشترین وبلاگ نویس ها رو داره بعد از آمریکا و چین!

خوب آمریکا که در زمینه اینترنت و اینجور چیزا سرآمده و چین هم اگه که از هر 100 نفر یک نفر با اینترنت آشنا باشه و از قضا وبلاگ داشته باشه باز هم یه 200، 300 میلیونی میشه! میمونه ایران که با این وضعیت اسفبار ضریب نفوذ اینترنت تو کشور و سرعت لاکپشتی چطور این همه وبلاگ نویس داره!! و مسئولان به جای تقویت و بها دادن به این همه انرژی دارن سرکوبش میکنن تا بلکه به خواسته های خودشون برسن و اون یک نفر رو که خطا کرده تنبیه کنن (به حق چیزهای ندیده و نشنیده!)

نمیدونم چرا هر روز که میگذره احساس میکنم که پیرتر شدم و اگه تو زندگی درجا نزنم دارم پس رفت میکنم! خدایا خودت سرنوشت این مردم رو رقم بزن و به دست اون هایی که به اسم تو این کار رو میکنن نسپار.............. آمین