اگر تا به حال از طریق اینترنت اقدام به ارسال پیام کوتاه کرده باشید ، حتما دیده اید که اس ام اس های ارسالی شما از طرف شماره ای شبیه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و یا گزینه های مشابه ارسال میشه که شماره شرکتی است که از خدمات پیام کوتاه استفاده می کنید . و همیشه SMSهای شما از طرف آن شرکت ارسال می شود .

اما سایتی که قصد معرفی آن را داریم به شیوه ای باور نکردنی ، اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می کند …..دقیقا مثل اینکه شما با گوشی خودتان اقدام به ارسال SMS کرده اید …. طرف مقابل شماره ارسال کننده را شماره موبایل شما خواهد دید …. نه ۳۰۰۰۰ و غیره ….

مزیت دیگر این سایت این است که چون اس ام اس رو از طرف گوشی شما ارسال می کنه اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستان خواهد رسید در صورتی که در دیگر سیستمها به دلیل استفاده از شماره های شرکتهای ارسال اس ام اس ، پیام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمی رسه !

بعضی دیگر از مزیت های این سیستم عبارتند از :

- اس ام اس هایی بدون تبلیغات

- ارسال اس ام اس به سراسر جهان

- اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report

آموزش نحوه عضویت در سایت :

برای ثبت نام در سایت ذکر شده ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت شوید :پس از کلیک بر روی لینک بالا با صفحه ای مشابه شکل زیر مواجه خواهید شد که جهت مشاهده سایت به زبان انگلیسی می بایست بر روی دکمه ای که به منظور تغییر زبان سایت به انگلیسی قرار داده شده است کلیک کنید.

سپس زبان سایت ، انگلیسی شده و جهت ثبت نام لازم است بر روی لینک ثبت نام که با عنوان Sign Up مشخص شده است ، کلیک کنید.

حال در صفحه موجود لازم است فرم ثبت نام ( شکل زیر ) را پر کنید.

در اینجا به توضیح هر یک از قسمت های فرم ثبت نام سایت می پردازیم :

1- در قسمت Full Name نام و نام خانوادگی خود را تایپ کنید ، دقت کنید این نام می تواند جعلی یا نام مستعار خودتان باشد اما حتما باید شامل دو قسمت باشد : نام و فامیل

۲- در قسمت Email یک ایمیل معتبر از خودتان را وارد کنید ، دقت داشته باشید ، این سایت یک کد فعال سازی به ایمیلی که درج کردید خواهد فرستاد که برای ادامه ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت ، پس حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید .

۳- در قسمت Password یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید و در کادر بعدی ( Confirm Password ) نیز همان رمزی را که وارد کرده بودید را تکرار کنید .

۴- در قسمت Country کشور Iran را انتخاب کنید .

۵- در قسمت Mobile Phone شماره موبایل خود را بدون 0 اول آن درج کنید ، به طور مثال اگر شماره موبایل شما 0912123456 باشد می بایست در کادر فوق 912123456 را تایپ کنید . دقت داشته باشید این سایت تنها برای مشترکین همراه اول ( IR TCI ) قابل پشتیبانی است ، لذا چنانچه از سیم کارت های اپراتورهای دیگر از قبیل ایرانسل یا تالیا استفاده می کنید ، قادر به ثبت نام و استفاده از امکانات این سایت نمی باشید .

۶- در قسمت Age می بایست سن خود و در قسمت بعدی جنسیت خود ( مذکر یا مونث ) را انتخاب کنید . "با کادر Possible comments کاری نداشته باشید "

۷- همچنین در زیر فرم ثبت نام گزینه I unconditionally accept The terms of use by submitting this form را جهت پذیرفتن شرایط سایت حتما می بایست انتخاب کنید ( یا تیک بزنید) .

سپس بر روی دکمه Submit کلیک کنید .

حال با پیغامی مواجه خواهید شد که به شما اطلاع می دهد ، ثبت نام شما انجام شد و جهت اتمام مراحل ثبت نام لازم است تا بر روی لینکی که به ایمیل شما فرستاده شده است کلیک کنید.

سپس وارد اکانت ایمیل خود شوید و ایمیل مربوطه را بازگشایی کرده و بر روی لینک ارسالی کلیک کنید (در صورتی که با مراجعه به ایمیل خود آن را در Inbox نیافتید ، شاخه Bulk یا Spam ایمیل خود را نیز چک کنید) .

با کلیک بر روی لینک آبی رنگ صفحه ای باز می شود و به اطلاع شما می رساند که اکانت شما فعال شده است .

حالا می توانید با نام کاربری و رمز عبورتان وارد سایت شوید ( نام کاربری شما همان آدرس ایملیتان است )

مرحله آخر ( تایید شماره موبایل ) :

پس از ورود به حساب کاربری خود ، باید شماره موبایل خود را در سایت تایید کنید ، بدین منظور بر روی دکمه Confirm Your Mobile Phone Number Click Here کلیک کنید . سپس شماره موبایل خود را داده و Enter را بزنید تا رمز فعالسازی به شماره موبایل شما ارسال گردد .
پس از مدتی از طرف سایت یک SMS برای شما ارسال می شود که در آن کد فعالسازی موبایل " Mobile Confirmation Code " قرار داده شده است .
کد مربوطه را در کادر Confirmation Code در قسمت Confirm Your Mobile Phone Number Click Here سایت نوشته و Enter را بزنید . تا شماره موبایل شما تایید گردد .

تا اینجا عملیات ثبت نام به پایان رسید

ارسال SMS از طریق سایت :

حالا می توانید از طریق سایت به هر نقطه از جهان SMS ارسال کنید ، برای این کار در منوی بالای سایت در قسمت Send بر روی گزینه SMS کلیک کنید .
در صفحه بالا شماره دوستتون رو در قسمت Reciever بعد از کد 98+ وارد کنید . پیام خودتون رو در قسمت Message Text وارد کنید و سپس دکمه Send SMS را بزنید تا اس ام اس به شماره مورد نظر ارسال گردد .

موفق و پیروز باشید .

توجه : با این سایت تنها می تونید 10 تا SMS مجانی به ایران بزنید ، برای ارسال SMS بیشتر باید سایت رو به دوستاتون معرفی کنید و براشون دعوتنامه بفرستید ، برای انجام این کار از منوی بالای سایت بر روی گزینه Win Free Credits کلیک کنید .