سلام دوستان عزیز 

 

مطمئنا شما هم مثل من و بیشتر دوستان رشته های مهندسی و علوم کامپیوتر به نحوه سوالات نیم سال اول 87-88 اعتراض داشتید. بر این اساس یکی از دوستان نظری داده که عینا نوشته ایشان را در اینجا قرار می دم شما هم بر اساس وجدان خودتان قضاوت کنید 

 

 

باسلام
با رفتن به لینک http://www.petitiononline.com/PNUexams/petition.html و امضای
اعتراض نامه وحدت عمل بیشتری برای عمل در مقابل این وضعیت امتحانات فراهم آورید.

متن اعتراض
ما دانشجویان رشته های مهندسی و علوم کامپیوتر در دانشگاه پیام نور در نیمسال اول 87-88 به شرحی که در ذیل می آید به تمامی دروس امتحان گرفته شده در این دانشگاه اعتراض داشته و نسبت به تصحیح حالت کنونی و بازگشت به وضعت گذشته(سال 85 و نیمسال اول 86) تاکید داشته و خواهان توجه خاص گروه آزمون و بانک سوال به طراحی سوالات در نیمسال بعدی هستیم.
1-اغلب کلید های دروس دارای چند سوال گزینه غلط است که در بیشتر موارد تصحیح نشده رها میشوند بهمین دلیل ماکزیمم نمره وجود نخواهد داشت و از سویی دیگر عده ای نیز نمره قبولی نمی آورند.
2-اشکالات تایپی؛ محتوایی؛کمبود اطلاعات مسئله ؛نبود گزینه صحیح در میان پاسخ تست ها و غیره بوضوح تقریبا در هر امتحانی وجود دارد وکسی نیز نه قصد تصحیح دارد و نه قصد حذف سوال غلط.
3-بدلیل نبود امکانات یکسان(همچنین استاد) در هر مرکز توقع داریم که سطح علمی سوالات از حالت بسیار تخصصی و دشوار که اغلب هم بودجه بندی (سخت؛متوسط؛آسان)در آن رعایت نمی شود به سطح استانداردی که سابقا وجود داشت بازگردد.
لطفا در وبلاگ اطلاع رسانی نمایید.